Uitslagen run 2016

De definitieve uitslagen van de run op 10 januari 2016 kun je hier terug vinden.

Korte samenvatting - Top drie

Positie Voornaam Achternaam Woonplaats Tijd Punten
TSC Heren          
1  Dinant Huurneman Winterswijk meddo  02:24:37 1000.00
2  Stijn Elferink Lichtenvoorde  02:26:07 997.00
3  Danny Hagebeek Rutten  02:37:04 975.10
           
TSC Dames        
1  Irma Grootscholten Den Bosch  03:50:00 1000.00
2  Leonie Van de Graaf Vlaardingen  04:09:11 961.63
3  Iris Janssen-borsboom Andelst  04:21:53 936.23
           
TSC Heren Veteranen        
1  Danny Hagebeek Rutten  02:37:04 975.10
2  Ronny Wantia Neede  02:41:10 966.90
3  Timo de Boer Elst ut  02:45:13 958.8
           
Hele Run individueel Heren      
1  Remi Rondeel Zelhem  02:42:00 1000.00
2  Peter Rutjes Didam  02:47:32 988.93
3  Sjaak Bakker Wervershoof  02:48:28 987.07
           
Hele Run individueel Dames      
1  Mirjam van Burgel Gieten  04:14:17 1000.00
2  Riksta Dikkers Groningen  04:34:07 960.33
3  Marit Rutten Gouda  04:45:07 938.33
           
Hele Run Koppel        
1  Richard klein Goldewijk Lichtenvoorde  03:05:02 1000.00
   Emiel Ribbers Vragender    
2  Hans Brunsveld Aalten  03:16:11 977.70
   Erik Vreman Aalten    
3  Gerben Huurneman Meddo  03:17:21 975.37
   Jelmer Geerdink Winterswijk    
           
Halve Run individueel Heren      
1  Wout Eekelder Zieuwent  01:43:52 1000.00
2  Arjan Eenink Winterswijk  01:45:47 996.17
3  Bart Klein goldewijk Marienvelde  01:46:03 995.63
           
Halve Run individueel Dames      
1  Renske Verboort St. oedenrode  02:13:37 1000.00
2  Vera Colijn Hilvarenbeek  02:16:13 994.80
3  Kim Jansen Nijmegen  02:17:21 992.53
           
Halve Run Groepsrun        
1 Storm Outdoor 1     1000.00
   Willem van den Akker Boven leeuwen    
   Dennis Peters Deest    
   Arthur Reuvers Ooij    
   Eric van 't Riet Sint anthonis    
2 Poldersport 1     990.87
   Ron Van den Bosch Nieuwvennep    
   Dennis van Haasteren Leimuiden    
   Ruud Koster Uithoorn    
   Hidde Schelling De kwakel    
3 De Buuls       986.93
   Robert Frenken Aalten    
   Robbert Heinen Aalten    
   Willem Jansen Aalten    
   Gijs Haccou Ulft    
           
Jeugd 15-17 Jaar Halve Run Heren      
1  Luuk Hebinck Voorst gem gendr  01:30:10 1000.00
2  Tiemen Dijkstra Neede  01:36:49 986.70
3  Thomas Evers Zelhem  01:45:39 969.03
           
Jeugd 15-17 Jaar Halve Run Dames      
1  Sigrid van Holland Veenendaal  02:52:55 1000.00
2  Amber Knufing Harreveld  03:01:51 982.13
3  Sofie Doppen Zieuwent  03:39:35 906.67
           
Jeugd 13-14 Jaar 6,5km Heren      
1  Bart Postma Driebergen  00:38:23 1000.00
2  Maarten Heerkens Driebergen  00:39:00 998.77
3  Connor Kluivers Eibergen  00:41:18 994.17
           
Jeugd 13-14 Jaar 6,5km Dames      
1  Eva Groot kormelink Zieuwent  00:46:56 1000.00
2  Jitske Knops Beltrum  00:49:15 995.37
3  Donna Calis Arnhem  00:49:26 995.00
           
Jeugd 10-12 Jaar 6,5km Heren      
1  Mik van Lieshout Arnhem  00:42:58 1000.00
2  Pieter van Hoorn Zetten  00:43:45 998.43
3  Guus Diepenmaat Rekken  00:44:01 997.90
           
Jeugd 10-12 Jaar 6,5km Dames      
1  Britt van Gils Hengelo(o)  00:46:35 1000.00
2  Nanieke van de Wijgaart Arnhem  00:49:28 994.23
3  Babette van de Wijgaart Arnhem  00:50:33 992.07
           
Jeugd 8-9 Jaar 6,5km (SSB-Jeugd) Heren      
1  Ingmar Terbraak Winterswijk-meddo  00:56:57 1000.00
2  Chiel Leusink Eibergen  00:59:51 994.20
3  Mees Jonker Eibergen  01:02:50 988.23
           
Jeugd 8-9 Jaar 6,5km (SSB-Jeugd) Dames      
1  Jikke Huinink Beltrum  00:53:31 1000.00
2  Roos Scholten Eibergen  01:03:02 980.97
3  Aniek Groot wassink Beltrum  01:17:00 953.03